Нові можливості для клієнтів НІКО Прайм Мегаполіс

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» на Бориспільському шосе, спільно з авіакомпанією «Міжнародні Авіалінії України» (МАУ) відкриває нові можливості для клієнтів. З липня 2014 р. учасники Програми «Панорама Клуб» можуть накопичувати бонусні милі, користуючись послугами «Автомобільного Мегаполіса НІКО» купуючи автомобіль або користуючись послугами сервісних станцій, а також отримують знижки і додаткові переваги.

Програма «Панорама Клуб» - це програма лояльності для пасажирів Авіакомпанії МАУ, які часто літють. Учасники Програми накопичують милі на рейсах МАУ, авіакомпаній партерів, за послуги неавіационних партнерів Програми, користуються додатковим сервісом і привілеями на рейсах Авіакомпанії, отримують знижки і спеціальні пропозиції партнерів Програми. Використовувати накопичені милі учасники можуть на інагородні авіаквитки на рейси МАУ і авіакомпаній-партнерів, підвищення класу обслуговування, знижки на авіаквитки та інші види нагород.

У «Автомобільному Мегаполісі НІКО» учасники «Панорама Клуб» тепер можуть отримувати бонусні милі на свій рахунок «Панорама Клуб», користуючись послугами будь-якого з п'яти автосалонів Мегаполіса: купуючи автомобілі або обслуговуючи їх в одному з дилерських центрів.

В автосалонах Мегаполіса представлені автомобілі 7-ми всесвітньо відомих брендів: Citroеn, Ford, Mazda, Mitsubishi, Renault, Fiat і Suzuki. На одній території представлена ​​можливість познайомитися з модельним рядом кожного бренду і особисто випробувати на тест-драйві, що сподобався в декількох режимах водіння: звичайному, швидкісному і на позашляхової трасі. У «Автомобільному Мегаполісі НІКО» клієнти також отримують висококласне сервісне обслуговування на сертифікованих станціях.

Для отримання миль учасникам «Панорама Клуб» досить пред'явити картку «Панорама Клуб» при покупці автомобіля або при проходженні сервісного обслуговування авто.

Милі нараховуються на наступних умовах:

• при покупці автомобіля, учасник отримує 2 бонусні милі за кожні 100 грн., Витрачених на придбання автомобіля;
• при обслуговуванні автомобіля - 12 бонусних миль за кожні 100 грн., Витрачених на сервіс.

Для комфорту та зручності авіаподорожі автомобілістів «Автомобільний Мегаполіс НІКО», розташований на трасі, що з'єднує столичний мегаполіс з Міжнародним аеропортом «Бориспіль», пропонує вигідну для авіа та автолюбителів послугу - «Мегаполіс Авіа Сервіс»*. Ця послуга оптимізує витрати часу і ресурсів, пропонує організацію трансферу до міжнародного аеропорту «Бориспіль» з «Автомобільного Мегаполіса НІКО» і зустріч після прибуття. За час поїздки забезпечується зберігання автомобіля ** і проходження будь-яких сервісних послуг авто.

Пред'являючи картку «Панорама Клуб», учасники програми лояльності МАУ отримують спеціальні умови при користуванні послугою «Авіа Сервіс» - безкоштовне зберігання автомобіля терміном до 21 дня (замість 14 днів на стандартних умовах).

Також учасники «Панорама Клуб» автоматично стають учасниками програми лояльності «П'ять діамантів», яка діє у всій дилерській мережі «НІКО» і забезпечує учаснику знижки на покупку і обслуговування автомобіля, а також ряд додаткових і приємних переваг.

* На сьогоднішній день сервіс доступний щодня з 9.00 до 18.00, деталі за телефоном 0 (800) 30 38 38.

** Безкоштовна парковка передбачає зберігання автомобіля на стоянці, що охороняється в «Автомобільному Мегаполісі НІКО» терміном до 14 днів.