Програма Лояльності "5 Діамантів"

Кожен покупець автомобіля Renault і клієнт сервісної станції в дилерському центрі «НІКО Прайм Мегаполіс» автоматично стають учасниками програми лояльності «5 Діамантів», яка діє у всіх дилерських центрах мережі «НІКО» на території України.
Програма лояльності «5 Діамантів» включає в себе 5 рівнів, поступове сходження якими дозволяє Клієнтам «НІКО» використовувати набір бонусів під час обслуговування автомобіля, придбання запасних частин і аксесуарів, послуг страхування, а також ряд додаткових привілеїв згідно умов Програми.
Група компаній «НІКО» запрошує всіх автомобілістів приєднатися до Програми Лояльності «5 Діамантів»: ставши Учасником Програми, Клієнт отримує увагу і турботу, а також зрозумілі й прозорі умови співпраці з «НІКО»!
Умовами переходу до вищого рівня є покупка автомобіля або досягнення певної суми обслуговування та/або покупки запасних частин, аксесуарів або додаткового обладнання.

Рівень

Кількість куплених авто

Накопичення*, грн

Знижка на покупку авто**

Знижки на послуги СТО

Знижки на ЗПЧ***

Знижки на аксесуари

5

5

75000

3%

15%

7%

10%

4

4

45000

2%

10%

6%

8%

3

3

25000

1,5%

8%

5%

6%

2

2

15000

1%

7%

4%

4%

1

1

2500

0,5%

5%

3%

2%

Генеральний партнер Програми Лояльності, мережа автомобільних заправок WOG пропонує учасникам Програми особливо лояльні умови, знижку 0,7грн на кожному 1 літрі палива по всій мережі АЗС WOG в Україні.

Програма "Друзі"
Підвищити свій рівень у Програмі Лояльності Ви можете шляхом залучення своїх друзів до купівлі або обслуговування автомобілів на СТО «НІКО Прайм Мегаполіс». У випадку, якщо за вашою рекомендацією, Клієнтами станції технічного обслуговування «НІКО Прайм Мегаполіс» стали 2 або більше Ваших друзів і кожен з них отримав рівень участі в Програмі, Ви автоматично стаєте учасником свого наступного рівня Програми лояльності.
У випадку, якщо один з Ваших друзів придбав автомобіль в дилерському центрі "НІКО", Ви також автоматично переходите на наступний рівень Програми лояльності. У випадку, якщо Ви, вже будучи учасником Програми лояльності, пізніше дізналися, що хтось з Ваших друзів придбав автомобіль в дилерському центрі "НІКО", можете зафіксувати цю подію (якщо з моменту події пройшло не більше 2-х місяців) і стати учасником свого наступного рівня Програми лояльності.

Програма "Сім'я"
Якщо член Вашої родини (мати/батько, син/дочка, чоловік/дружина, брат/сестра, що підтверджується відповідними документами) бажає придбати автомобіль або пройти обслуговування свого автомобіля на СТО «НІКО Прайм Мегаполіс», він отримує картку учасника Програми лояльності "П'ять діамантів" того ж рівня, що і Ваша картка. Також Ви маєте можливість вести загальний накопичувальний рахунок, який допоможе Вам і членам Вашої родини швидше підвищити рівень участі в Програмі.
Якщо один з членів Вашої родини привернув друзів до участі у Програмі (згідно умов програми "Друзі"), то рівень участі в Програмі підвищується для всієї родини.

Знижка за Програмою Лояльності на розповсюджується на акційні умови при купівлі авто чи обслуговуванні на СТО.

* - Накопичення відбувається при обслуговуванні на СТО та/або купівлі ЗПЧ, доп. обладнання та аксесуарів
** - Знижка не надається на акційні автомобілі
*** - Знижка надається за умови установки/заміни на СТО «НІКО Прайм Мегаполіс»