Вигідний trade-in в НІКО Прайм Мегаполіс

Trade - in - це спосіб задовольнити відразу два бажання: стати власником новенького Renault і позбутися від старого авто. Ви оплачуєте тільки різницю між вартістю Вашої старої машини, яку оцінюють наші фахівці, і нового автомобіля, обраного з широкого модельного ряду Renault.

Переваги покупки нових автомобілів за допомогою програми trade - in:

1.Ви рятуєтеся від турбот з пошуку покупців на автомобіль і проблем, пов'язаних з його реалізацією.

Протягом 3-4 годин Ви зможете пересісти зі своєї старої машини в нову. Всі труднощі, пов'язані зі зняттям з обліку автомобіля з пробігом і постановкою на облік нового, «НІКО Мегаполіc» бере на себе.

2.Відсутність грошових витрат, пов'язаних з продажем вживаного автомобіля.

Реклама в журналах, місце на ринку, витрати на бензин і мийку автомобіля і т.д.

3. Після проведення необхідного технічного огляду, узгодження ціни і діагностики автомобіля, Ви не чекаєте його продажу, а можете вже сьогодні виїхати додому на новому авто.

4.Нема ризику бути обдуреним і/або отримати неякісний товар.

Ви не ризикуєте стати жертвою аферистів при продажі свого авто на ринку або по оголошенню.

Офіційний дилерський центр Renault «НІКО Мегаполіс» також надає додаткові послуги покупцям, такі як подальше технічне обслуговування і участь в Програмі Лояльності на особливих підставах. При покупці Renault за допомогою програми trade-in, Ви автоматично переходите на новий рівень Програми Лояльності (за умови, що попередній автомобіль був куплений в автосалонах Групи Компаній «НІКО»).

Щоб отримати консультацію щодо процедури trade-in, звертайтеся до спеціалісту відділу trade-in  по тел. (044) 390-05-55  або в автосалон Renault "НІКО Мегаполіс" за тел. (044) 392-44-44.

Також Ви можете попередньо оцінити своє авто за посиланням