Позашляховий тест-драйв

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» на Бориспільському шосе відкриває першу в Україні обладнану offroad-трасу. На майданчику розташовуються різні перешкоди, що імітують елементи природного бездоріжжя. Всього маршрут налічує 10 спеціальних зон різного рівня складності, проходження якими дозволяє оцінити всі можливості, технічний функціонал і роботу систем повного приводу автомобіля.

Хоча позашляховий автодром Мегаполіса, в першу чергу, призначений для тестування кросоверів і позашляховиків, для легкових автомобілів також передбачений спеціальний полегшений маршрут.

Запрошуємо клієнтів і гостей Мегаполіса провести повну всебічну перевірку технічних характеристик автомобіля на професійному майданчику. На сьогоднішній момент «Автомобільний Мегаполіса НІКО» для тест-драйву на автодромі пропонує SUV моделі брендів, представлених в Мегаполісі. Також незабаром ми запропонуємо спеціальну програму для легкових автомобілів.

СКАЧАТИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО АВТОДРОМ АВТОМОБІЛЬНОГО МЕГАПОЛІСУ НІКО

Ви можете залишити заявку на позашляховий тест-драйв в он-лайн формі за посиланням  і наші менеджери зв'яжуться з Вами для узгодження деталей.