#ЩедрийВівторок_сердечний ГК НІКО

Автомобільна дилерська мережа НІКО оголосила благочинні акції в усіх своїх  автосалонах та сервісних станціях, щоб допомогти жінкам і дітям із вадами серця.

У період з 14 по 29 листопада з кожного проданого в салонах мережі автомобіля компанії передадуть 1000 гривень на благодійність.

ГК НІКО вже третій рік бере участь у Щедрому вівторку в партнерстві з Всеукраїнським благодійним фондом «Крона». Ми були одними з перших, хто приєднався до цієї ініціативи.

Завдяки минулорічним акціям #ЩедрийВівторок_сердечний у салонах дилерської мережі «НІКО» компанії передали на благодійність 138 000 гривень.

Кошти пішли на допомогу дітям і мамам з вадами серця, а саме оплату фібробронхоскопа у Національний Центр дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України та ремонт палати інтенсивної терапії матері і дитини в Національному Інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова.

 У цих закладах щороку проводять унікальні операції і рятують життя понад 5 тисяч дітей і 150- вагітних жінок з вадами серця.

***

Благодійний проект «Серце одна на двох» має на меті створення спільної палати інтенсивної терапії для матері та новонародженої дитини в Національному інституті серцево-судинної хірургії імeні М. М. Амосова. Серцево-судинна патологія у вагітних – це великий ризик для життя жінки та дитини. Щороку близько двох тисяч майбутніх мам схильні до такого ризику. Тому пологи мають відбуватись під контролем кардіологів. Навіть під час вагітності жінкам успішно проводять операції. Саме для таких пацієнтів потрібні належні умови, щоб мама і новонароджений малюк після операції були разом.

***

Всеукраїнський день добрих справ #ЩедрийВівторок в Україні проходить третій рік. Україна стала 154 країною, яка приєдналась до світового руху #GivingTuesday.

Щороку мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи. 

У 2020 році Щедрий вівторок оголошений 1 грудня.