Відновлення фінансування та та оновлені умови кредитування за програмою Renault Бонус

Шановні Клієнти!

Інформуємо Вас про відновлення кредитування на нові автомобілі за програмою Renault Бонус від Renault Finance, починаючи з 01 липня 2022 року.

Умови кредитування за програмою Renault Бонус

  • поширюється на весь модельний ряд
  • процентна ставка 13,9% річних на всі моделі
  • авансовий внесок - від 30% до 50% від вартості автомобіля
  • максимальний строк кредиту - до 5 років
  • одноразова комісія при оформленні кредиту - 2,9% від суми кредиту
модель знижка за програмою Renault Бонус, грн. з ПДВ**
SANSERO, SANDERO STEPWAY, LOGAN 30 000
DUSTER, EXPRESS 40 000
MEGANE SEDAN, ARKANA, CAPTUR 50 000
KOLEOS 60 000
MASTER 65 000


кредитування за умови першого внеску від 30% до 50% (максимум) від вартості авто

* ви можете отримати кредит за програмою Renault Finance для придбання автомобіля Renault на наступних умовах: максимальний строк кредиту – 60 місяців, перший внесок – від 30% від вартості автомобіля, максимальна сума кредиту – 2 600 000 грн, процентна ставка – 13,9% річних, одноразова комісія банку за видачу кредиту – 2,9% від суми кредиту, комісія за операції в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна – 750 грн. реальна процентна ставка – 37,8% річних (розрахована виходячи із строку кредитування 60 місяці за процентною ставкою 13,9% річних, перший внесок – 30% від вартості авто, ануїтетний графік погашення, страхування КАСКО – 6,34%, страхування життя і здоров’я позичальника – 4,99% від суми кредиту, одноразова комісія за видачу кредиту – 2,9% від суми кредиту). фактичне значення реальної річної процентної ставки за кредитом буде залежати від індивідуальних умов кредитування (суми кредиту, строку, спеціальних умов за продуктом тощо). кредит надається у відділеннях Банку на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території та зони ведення бойових дій. з метою отримання інформації щодо оформлення кредиту звертайтеся за телефонами гарячої лінії 0800305555 або на сайті банку www.credit-agricole.ua. банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. про детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті www.credit-agricole.ua. кредитує АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011. Реєстраційний №149 в Державному реєстрі банків. замовником реклами кредитних послуг є АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». пропозиція діє з 01.07.2022 р. до 31.07.2022 р.

** можливість придбати автомобіль Renault за спеціальною ціною (зі знижкою від 30 000 грн. до 65 000 грн. залежно від моделі у порівнянні зі звичайною ціною), за умови придбання в кредит за програмою Renault Бонус від Renault Finance для фізичних осіб. про детальні умови пропозиції кредитування та додаткові зобов’язання дізнайтесь на сайті банку www.credit-agricole.ua та в офіційній дилерській мережі Renault в Україні. для отримання інформації по розрахунку кредитної пропозиції за програмою Renault Finance щодо конкретної обраної комплектації автомобіля та його остаточної ціни, звертайтеся до офіційних дилерів Renault в Україні. форма видачі кредиту: переказ коштів на поточний рахунок автосалону. cума кредиту — до 2 600 000 грн. процентна ставка, річних у гривні на строк від 12 до 60 місяців: SANDERO, SANDERO STEPWAY, LOGAN, DUSTER, ARKANA, MEGANE SEDAN, CAPTUR, KOLEOS, EXPRESS, MASTER – 13,9% річних. метод погашення кредиту та процентів: • щомісячно, платежі за кредитом розраховуються за ануїтетним методом; • щомісячно, тіло кредиту погашається рівними частками, проценти нараховуються на залишок заборгованості за кредитом. погашення кредиту та процентів: відбувається шляхом внесення готівки в касу банку або шляхом переказу коштів за реквізитами, вказаними в кредитному договорі. забезпечення: застава придбаного автомобіля. обов’язкове страхування: • повне КАСКО лише в погодженій (рекомендованій) по програмі страховій компанії (можливо включити у тіло кредиту за умови авансового внеску від 40% від вартості автомобіля); • страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів лише в погодженій (рекомендованій) по програмі страховій компанії; • страхування життя та здоров’я позичальника від хвороби та нещасного випадку лише в погодженій (рекомендованій) по програмі страховій компанії — від 1,99% від суми кредиту. додаткові витрат

За додатковою інформацією та персональним розрахунком кредиту на обране авто звертайтесь до нас на Бориспільське шосе, 13-й км до офіційного дилерського центру Renault "НІКО Мегаполіс"!

044 392 44 44