Візьми комфорт Renault в дорогу

З 19 липня до 31 серпня 2021 року компанія Renault в Україні запускає акцію «Візьми комфорт Renault в дорогу» .

Оригінальні аксесуари Renault надають автомобілю індивідуальності та виокремлюють автомобіль з-поміж інших. Розроблені спеціально для кожної моделі, аксесуари створені та протестовані інженерами Renault, тому цілком відповідають технічним характеристикам та дизайну автомобіля.

Подорожувати влітку по місту, чи за містом на улюбленому автомобілі Renault - завжди гарна ідея. А завдяки спеціальній пропозиції від компанії Renault в Україні є можливість придбати необхідні оригінальні аксесуари зі знижкою* до 25% серед таких товарних груп:

  • мультимедійні автомобільні системи та автомагнітоли;
  • акустичні автомобільні системи;
  • тримачі смартфона, або планшета;
  • обладнання бездротової зарядки;
  • відео реєстратори;
  • GPS навігатори.

За допомогою оригінальних аксесуарів можна зробити свій автомобіль Renault більш практичним у використанні та розширити його можливості відповідно  до свого стилю життя: експлуатація в місті, подорожі на природу або поїздки по бездоріжжю. 

Серед зареєстрованих в My Renault учасників акції, які придбали акційні аксесуари на суму від 5 000 грн. з ПДВ,  буде розіграно коштовний приз**.

Тільки в офіційній дилерській мережі Renault професійні майстри допоможуть підібрати та встановити аксесуари зі збереженням гарантії на автомобіль, та надати гарантією на продукцію та її встановлення. Використання оригінальних аксесуарів – це гарантія якості та надійності.

 

Хто краще, ніж Renault подбає про Ваш Renault.

 

*Під «знижкою» маються на увазі знижки до 25% від рекомендованої роздрібної ціни на певній перелік аксесуарів. Ознайомитися з переліком основних аксесуарів на які діють знижки, можливо за посиланням https://www.renault.ua/accessories-shop.html, обравши модель, яка вас цікавить, дізнатися рекомендовану звичайну вартість (до надання знижки) та рекомендовану акційну вартість, за артикулярним номером можна на сайті: www.parts.renault.ua.  Розмір знижки та вартість аксесуарів є рекомендованими та можуть відрізнятись у різних дилерських центрах. Повний перелік акційних товарів та остаточну вартість аксесуарів дізнавайтеся в обраного дилера. Акція діє з 19.07.2021 до 31.08.2021 року в офіційній дилерській мережі Renault на території України (крім тимчасово окупованих територій). Детально про умови та місце проведення Акції дізнавайтесь на сайті www.renault.ua.

**Приз розігрується серед учасників Акції, які зареєстровані у “My Renault” www.my.renault.com та здійснили покупку акційних аксесуарів на суму від 5 000 грн с ПДВ  протягом періоду дії Акції. Дату визначення Переможця буде призначено після закінчення Акції  - тобто після 31 серпня 2021 року. У випадку змін інформація буде розміщена на сайті www.renault.ua.