Запрошуємо на знайомство з новим кросовером Captur

Нарешті НОВИЙ RENAULT CAPTUR у “НІКО Мегаполіс”!

 

Справжній міський кросовер

Риси справжнього кросовера посилюються за рахунок таких компонентів, як: захисні накладки переднього та заднього бамперів та молдинги, які проходять по всій довжині нижньої частини кузова та колісних арок. Рельєфний капот, виражений нахил даху з задньої сторони кузова та невелика кількість засклених елементів надають авто ще більшої динамічності. Особливого шарму Captur додають елегантні рельєфні крила, бічні лінії та плавна форма даху.

 

Революція в інтер’єрі: високоякісний  салон

Впровадження найновіших технологій забезпечує абсолютно нову та сучасну ергономіку для більш захоплюючого водіння. Однак, революція стосується не тільки водія. Весь пасажирський салон зазнав якісних змін, стаючи в один ряд з автомобілями сегментом вище. Велике різноманіття матеріалів, м’яке покриття приладової панелі та карт дверей, контур центральної консолі, ретельний дизайн фурнітури та нова архітектура сидінь: покращення відчуваються на кожній деталі.

 

Renault EASY DRIVE: системи допомоги водію

Новий Captur пропонує перелік систем для спокійного водіння завдяки такому обладнанню, як: круїз-контроль з обмежувачем швидкості, передній та задній парктроніки, камера заднього огляду та камера кругового огляду на 360°. Їх налаштування легко регулюються за допомогою сенсорного екрана мультимедійної системи Renault EASY LINK.

 

Запрошуємо на знайомство та випробування на тест-драйві до офіційного дилера Renault  !

Відділ продажу:

(044)392-44-44

(050) 377 09 73

(050) 377 09 80

(050) 377 09 64