СЬОМИЙ РІК ПОСПІЛЬ КОМПАНІЯ RENAULT В УКРАЇНІ – ЛІДЕР АВТОМОБІЛЬНОГО РИНКУ!

 

З 2015 року бренд Renault утримує лідерство на українському автомобільному ринку. 7 років поспіль лідируючі позиції Renault досягаються завдяки широкому модельному ряду надійних та технологічних автомобілів, виваженій ціновій політиці, сильній дилерській мережі, якісному сервісу, а також передовим фінансовим інструментам.

Renault – безперечний лідер автомобільного ринку України з 2015 року.

За результатами 12 місяців 2021 року* бренд Renault:

  • №1 на ринку легкових та комерційних автомобілів (з часткою ринку 14,01%).
  • 2 моделі Renault в ТОП-5 найпопулярніших моделей в Україні: Duster та Sandero.
  • №1 в корпоративному сегменті (з часткою ринку 22,71%).

У 2021 році компанія Renault в Україні продовжила утримувати лідерські позиції.

В Україні було продано 16 297 нових автомобілів Renault. За підсумками 2021 року ринкова частка Renault Україна склала 14,01% (легкові та комерційні автомобілі разом).

Протягом 2021 року в Україні оновлювався модельний ряд Renault. Компанія запустила серію новинок серед комерційної техніки та кросоверів: влітку – нову лінійку комерційних автомобілів Trafic фургон, Express та Express фургон, а також новий міський кросовер Captur, восени були представлені оновлений кросовер Duster та новий кросовер Koleos.

Відразу дві моделі Renault увійшли до ТОП-5 найпопулярніших моделей в Україні на ринку нових автомобілів: Duster (5 576 проданих авто) і Sandero (3 330 авто).

За підсумками 2015-2021 років бренд Renault - лідер з продажів корпоративним клієнтам в Україні Такі результати досягаються завдяки довірі численних клієнтів. Створення конкурентоспроможної пропозиції на ринку корпоративних продажів, максимально адаптованої до побажань клієнтів, а саме юридичних осіб будь-якої форми власності (від представників малого і середнього бізнесу до великих українських і міжнародних компаній, а також лізингових компаній і державних структур) – це один з пріоритетів АТ “Рено Україна”.

Сім'я дилерських центрів Renault міцніє та зростає. Протягом 2021 року було відкрито 2 нових дилери у містах Умань та Суми, а також сервіс-партнер у м. Дрогобич. У жовтні в Києві був відкритий концептуальний центр «Віннер Оболонь» за найновішими стандартами. В Україні налічується 40 центрів Renault і цього року компанія продовжить розвивати дилерську мережу.

Багаторічні лідерські позиції компанії та стрімкий розвиток бренду Renault є підтвердженням професіоналізму великої та дружної команди, яка продовжує активно працювати над задоволенням різноманітних клієнтських потреб в автомобілях та якісному сервісі на українському автомобільному ринку.

Renault – бренд №1 на автомобільному ринку 7 років поспіль.

Дякуємо за вибір Renault!