RENAULT DUSTER КУПИ - ЗАОЩАДЖЕННЯ ЗРОБИ

З 01 лютого 2019 року лімітовану кількість автомобілів Renault Duster можна придбати з унікальною вигодою до 30 000 грн¹, а також отримати комплект якісних зимових шин у подарунок2.

У лютому придбання Renault Duster стає ще вигіднішим. За акційних умов3 майбутні власники Duster мають можливість:

  • заощадити 15 000 грн⁴ при купівлі кросовера з економним дизельним двигуном Renault 1.5 dCi 110 (з механічною чи автоматичною (EDC) коробкою передач);
  • заощадити ще 15 000 грн (разом 30 000 грн) при купівлі бестселера Duster за кредитною програмою «Renault Бонус» 5 від Renault Фінанс;
  • отримати доречний подарунок від Renault у вигляді комплекту якісних зимових шин Nordman від NokianTyres2.

Таким чином, купуючи Renault Duster у лютому можна заощадити до 30 000 грн¹, а також отримати комплект якісних зимових шин у подарунок2. Загальна економія становить до 45 000 грн.

Renault Duster - не просто легендарний кросовер, а бестселер на українському ринку у 2018 р6.

Надійний Renault Duster приємно дивує своїх власників унікальними позашляховими якостями, технологічністю та комфортом.  Свою практичність Renault Duster демонструє на складних ділянках дороги, які долає з впевненістю. А новий дизайн популярного кросовера чудово гармонує з міськими пейзажами та привертає увагу перехожих.

Renault Duster. Нестримний. Надійний. Твій.

4-й рік поспіль бренд RENAULT займає 1-е місце на автомобільному ринку України. Компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції завдяки широкому модельному ряду, конкурентним цінам, власній програмі кредитування Renault Фінанс і кваліфікованої дилерської мережі.

Детальну інформацію про умови акції можна дізнатися у офіційного дилера Renault "НІКО Прайм Мегаполіс" на Бориспільському шосе, 13-й км, тел. (044) 392-44-44.

 

¹ Під вигодою мається на увазі сума зменшення рекомендованої роздрібної клієнтської вартості до акційної вартості та додатково надання знижки 15 000 грн. за умови придбання автомобіля Renault Duster акційних версій 2018 року виробництва за кредитною програмою Renault Бонус від Renault Фінанс.

² Під подарунком мається на увазі отримання додаткової знижки до вказаної акційної вартості при одночасному придбанні автомобіля з акційного списку та/або за кредитною програмою Renault Фінанс та комплекту з чотирьох зимових шин. Розмір додаткової знижки дорівнює рекомендованій роздрібній вартості комплекту з чотирьох зимових шин для офіційної дилерської мережі Renault в Україні. Подарунок не може бути замінений на грошовий еквівалент вартості комплекту шин. Додаткова знижка на комплект з чотирьох зимових шин діє лише при роздрібному продажі наявних на складі автомобілів. На один придбаний автомобіль передбачається один акційний комплект зимових шин. Кількість автомобілів та комплектів шин, що беруть участь в акції, обмежена. Зовнішній вигляд шин може відрізнятися від зображеного у рекламі товару. Акція діє в офіційних дилерських центрах Renault в Україні, окрім тимчасово окупованих територій та територій проведення ООС (АТО). Термін дії акції обмежений  і триватиме з 01.02.2019 до 28.02.2019 року.

³ У акції беруть участь автомобілі Renault Duster 2018 року виробництва з дизельним двигуном 1.5 dCi 110, що наявні на складі. До переліку акційних версій входять: 1,5 Diesel (110 л.с.) 4x2 МКП-6 Life/Zen, 1,5 Diesel (110 л.с.) 4x4 Life, МКП-6 Life/Zen/Intense, 1,5 Diesel (110 л.с.) 4x2 EDC-6 Life/Zen/Intense. Під акційною вартістю мається на увазі рекомендована клієнтська вартість зі знижкою, що діє на обмежену кількість акційних автомобілів. Акційна вартість діє при роздрібному та оптовому продажі наявних на складі автомобілів. Про умови надання корпоративної знижки дізнавайтесь у офіційних дилерів Renault. Кількість автомобілів, що беруть участь в акції, обмежена. Акція діє в офіційних дилерських центрах Renault в Україні, окрім тимчасово окупованих територій та територій проведення ООС (АТО). Термін дії акції обмежений  і триватиме з 01.02.2019 до 28.02.2019 року. Зазначена вартість є рекомендованою, остаточну вартість автомобілів та детальні умови дії акції дізнавайтесь у дилерів офіційної дилерської мережі Renault в Україні.    

⁴ Під знижкою мається на увазі сума зменшення рекомендованої клієнтської вартості автомобілів 2018 року виробництва, що входять до акційного списку.                                                                                                                                        

5 Ви можете отримати кредит за програмою Renault Finance для фізичних осіб для придбання автомобіля Renault на наступних умовах: максимальний строк – 84 місяці, аванс – 50% від вартості авто, максимальна сума – 2 600 000 грн., процентна ставка – 13,9 % річних (база нарахування 365 днів у році), комісія за видачу кредиту – 2,5 %, комісія за відкриття поточного рахунку – 80 грн., комісія за отримання витягів з ДРОРМ – 100 грн., комісія за отримання витягів з ДРРПНМ – 199 грн. Реальна процентна ставка становить від 14,89 % річних.

Під знижкою мається на увазі сума зменшення рекомендованої клієнтської вартості автомобілів 2019 року виробництва, та клієнтської або акційної вартості автомобілів 2018 року виробництва. Для отримання інформації щодо розрахунку кредитної пропозиції Renault Фінанс за конкретною кредитною програмою для фізичних осіб, щодо конкретної обраної комплектації автомобіля та його остаточної ціни, звертайтеся до офіційних дилерів Renault в Україні.

Кредитні пропозиції діють з 01.02.2019 до 28.02.2019. Кредитує ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011р. Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення АТО. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті www.credit-agricole.ua або за телефоном: 0800305555.

6 за даними AutoConsulting за 2018 рік